NAŠE AKČNÉ PONUKY

Dôležité informácie o našich akčných ponukách. Dané akcie sa dajú kombinovať medzi sebou.

Upozornenie: na prevádzke IMOOPTIK – Miletičova  platí výpredaj na všetky rámy -70% a na slnečné okuliare -50%

-50% zľava na okuliarové rámy + druhý rám zadarmo !

Zľava -50% na všetky naše dioptrické rámy + druhý úplne zadarmo. Uvedená zľava je platná v prípade kúpy kompletných okuliarov, dioptrický rám so stenčenými sklami. Minimálny index stenčenia je 1,6. V ponuke máme vyše 2000 značkových modelov za skvelé ceny. Na každé naše okuliare poskytujeme záručný i pozáručný servis. Puzdro, utierku a sprej na čistenie v cene. Táto zľava sa dá kombinovať so všetkými akčnými ponukami.

Akčné ponuky na vybrané kontaktné šošovky

PRIPRAVUJEME ŠPECIÁLNU AKCIU PRE NOSITEĽOV KONTAKTNÝCH ŠOŠOVIEK. ČOSKORO

-50% zľava na okuliarové rámy Ray-Ban

Ray-Ban dioptrické rámy za bezkonkurenčnú cenu. 80€ Ray-Ban a 100€ Ray-Ban Tech. Navyše záruka a servis na 3 roky v cene okuliarov. V ponuke viac ako 160 modelov. U nás kúpite ray-ban okuliare lacnejšie ako na internete !

Kompletné okuliare za 49,90€

Naša ponuka pre zákazníkov ktorý okuliare striedajú s kontaktnými šošovkami alebo chcú si poriadiť rezervné okuliare poprípade radi nosia okuliare a chcú mať viacero. Na výber sme pripravili 500ks modelov ktoré sú zľavnené. Prečo su také lacné ? Jednoducho každý rok chceme mať novú kolekciu a preto tú staršiu týmto spôsobom vypredávame. Kto zaváha ten neuvidí.

-50% na multifokálne sklá

Máte jedinečnú možnosť kúpiť si značkové multifokálne sklá za polovicu a navyše druhé okuliare pre Vás na čítanie alebo do diaľky úplne zadarmo. U nás každý jeden pár dôkladne konzultujeme so zákazníkom a kladieme dôraz na individuálne prispôsobenie, vysokú precíznosť merania Vašich parametrov a presný zábrus do rámu

-30% na slečné okuliare

Skvelá zľava až -30% na slnečné okuliare. Značky ako Gucci, Guess, Ana Hickmann, Belluti, Tommy Hilfiger, Fendi, Genny, Montana, Polaroid. Pozor na značku Ray-Ban dávame len 10% zľavu – držíme internetové ceny.