Titulná fotka pre nadpis IMOOPTIK SENICA - Nám. Oslobodenia 17

IMOOPTIK SENICA - Nám. Oslobodenia 17

OC Branč, Nám. Oslobodenia 17
90501 Senica
Pon - Pia 9:00 - 17:00
Obedná pauza 11:30 - 12:00
Vyšetrenia Pon, Str, Pia 9:00 - 16:30
+421 948 176 626
senica@imooptik.sk

SLUŽBY

Služby na pobočke

Vyšetrenie zraku
Aplikácia šošoviek
Servis okuliarov
Expres vyhotovenie okuliarov
Individuálne multifokálne sklá

VYŠETRENIA

Vyšetrenia, ktoré ponúkame

Refrakčné vyšetrenie zraku

25

30 minút

Vyšetrenie poskytujeme od 15 rokov v doprovode rodiča mladším ako 18 rokov. Naši skúsení optometristi Vám radi pomôžu nastaviť zrakovú korekciu k Vašej spokojnosti. Treba si v prvom rade uvedomiť, že vyšetrenie zraku sa presne časovo nedá ohraničiť, zriedka to býva od 20 min až do 45min. Je dôležité pochopiť, že čas ktorý u nás strávite investujete do seba. Taktiež prípravu pred vyšetrením netreba podceniť. Pred vyšetrením odporúčame sa dobre vyspať, ideálne prísť hneď na ranný termín. Pre pracujúcich s počítačovou technikou, odporúčame prísť radšej pred prácou poprípade v osobnom voľne. Pre nositeľov kontaktných šošoviek je nutné minimálne dve hodiny pred vyšetrením kontaktné šošovky vybrať a prísť na vyšetrenie v okuliaroch. Najlepšie, pre maximálne komfortný a presný výsledok je kontaktné šošovky nenosiť aspoň dva dni pred vyšetrením. Náš hlavný cieľ je v prvom rade Vám pomôcť lepšie vidieť a cítiť sa v okuliaroch ako v papučiach. Avšak toto niej e možné i bez vašej pomoci a dobrého prístupu. V prípade nákupu okuliarov je toto vyšetrenie v cene.

1. aplikácia kontaktných šošoviek

49

60 minút

Každý, kto má záujem nosiť kontaktné šošovky by mal absolvovať odbornú vstupnú aplikáciu kontaktných šošoviek. Toto vyšetrenie je určené pre prvonositeľov. Súčasťou 1. aplikácie je kompletné refrakčné vyšetrenie zraku, kontrola predného segmentu oka, zistenie parametrov rohovky a zaučenie ako manipulovať s kontaktnými šošovkami. Vyšetrenie je určené pre toho, kto ešte kontaktné šošovky nikdy nenosil. Toto vyšetrenie stačí absolvovať len raz. V cene sú i skušobné kontaktné šošovky. Po týždni - dvoch nosenia šošoviek, nasleduje kontrola.

2. aplikácia kontaktných šošoviek

35

45 minút

Toto vyšetrenie je určené už pre nositeľov kontaktných šošoviek. Súčasťou je kompletné refrakčné vyšetrenie zraku, kontrola predného segmentu oka, v prípade zmeny dioptrie vyskúšanie aj nových kontaktných šošoviek. Vyšetrenie je dobré absolvovať aspoň raz za dva roky, u starších ľudí alebo u tých s náročnejšou prácou pre oči aj raz ročne.

Kontrola na kontaktné šošovky

15

15 minút

Každý nositeľ kontaktných šošoviek by mal absolvovať kontrolu s nasadenými kontaktnými šošovkami. Kontroluje sa pri tom, v akom stave sa nachádza predný segment oka, ako sa chová a ako vyzerá kontaktná šošovka a taktiež sa skontroluje zraková ostrosť pri nasadených kontaktných šošovkách. Kontrolu na kontaktné šošovky je dobré absolvovať raz ročne, ak sú ale šošovky nosené často (5-7 dní v týždni), tak odporúčame kontrolu raz za pol roka.

NÁŠ TÍM

Tím, ktorý Vám pomôže

Veronika Španková
OPTOMETRISTA
Natália Novomeská
ODBORNÝ PREDAJCA (MATERSKÁ DOVOLENKA)
Kristína Bendová
ODBORNÝ PREDAJCA
Miriam Vachová
ZABRUSNY TECHNIK

GALÉRIA

Pozrite si našu pobočku

KONTAKT

Napíšte nám, radi Vám poradíme

Meno
Priezvisko
E-mail
Telefónne číslo
Správa
Odoslať